تبلیغات
خرید جدیدترین کارتون ها و انیمیشن ها در کارتون کده - کارتون باربی در افسانه کریسمس
خرید جدیدترین کارتون ها و انیمیشن ها در کارتون کده
کارتون های فوق العاده جذاب ، دیدنی و سرگرم کننده در کارتون کده

بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 10 اردیبهشت 1390

باربی در افسانه کریسمس از سری کارتون های باربی در سبک انیمشن می باشد که در آن باربی در نقش یک دختر خودخواه و خود برتربین ظاهر شده است. این قسمت از کارتون باربی نظر بسیاری از بینندگان را به خود جلب کرده و بیشتر آنها بیش از 3 بار این کارتون را دیده اند.

  کارتون باربی در افسانه کریسمس

در این داستان باربی برای بازساری یکی از قصه های مشهور دیکنز که درمورد خودخواهی و خوبرتر بینی می باشد نقش آفرینی می کند. هنگامی که باربی و کلی در حال آماده شدن جهت جمع آوری کمک های خیریه برای موسسه مستمندان هستند، کلی از این رویداد شکایت می کند و می گوید این برخلاف سنت های خانوادگی ما است. باربی از موقعیت پیش آمده برای تعریف داستان مهمی در مورد کریسمس که در زمان سلطنت ملکه ویکتوریای انگلستان اتفاق افتاده استفاده می کند.

خلاصه داستان

قصه ای که باربی تعریف می کند در مورد دختری خود خواه به نام Eden ( باربی ) می باشد که از کارکنانش می خواهد کریسمس را در تئاتر مانده و برایش کار کنند. کارکنان از شنیدن این گفته باربی آزرده می شوند. وقتی باربی در حال خواب بود پری خوبی ها آمده و او را به آینده می برد و با پیامد های این گفته اش رو به رو می سازد و در این راستا با ماجرا های عبرت آموزی مواجه می شود. و او از این گفته خود پشیمان می شود و بعد از برگشت از سفر به کارکنانش اجازه می دهد که کریسمس را به تعطیلات بروند و علاوه بر این به آنها عیدی نیز می دهد که موجب خوشحالیشان می شود.

کارتون باربی در افسانه کریسمس

با کفیت عالی و تضمین برگشت پول 

سبک : انیمیشن و خانوادگی
تولید : کانال Disney
مدت : 01:16:21
تعداد دیسک : 1 DVD

قیمت : 1500 تومان   

 ابتدا کالا را تحویل بگیرید ، سپس وجه آن را به مامور پست پرداخت نمایید

خرید پستیطبقه بندی: کارتون های قبل از 2009،  کارتون دخترانه،  کارتون باربی، 
برچسب ها: کارتون جدید باربی، کارتون باربی، باربی، باربی در افسانه کریسمس، باربی 2008، کارتون باربی در افسانه کریسمس، کارتون، خرید پستی کارتون، خرید اینترنتی باربی، خرید کارتون باربی در افسانه کریسمس، فروشگاه ویداوست،
ارسال توسط ستاره ب
آرشیو مطالب
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه